Opis produktu

Kabel USAMS Lithe Series 100W US-SJ567

Wysokiej jakości kabel US-SJ567 firmy USAMS wykonany z najwyższej jakości materiału TPE, który cechuje się gładkością i delikatnością w dotyku niczym płatek śniegu, dzięki czemu jest materiałem przyjaznym dla skóry. TPE jest materiałem bardzo sprężystym i bardzo odpornym na pękanie, co sprawia iż kable Lithe jest produktem trwałym w użyciu.

Kabel został wykonany z splotu siedmiu miedzianych żył które gwarantują większą stabilność przewodzenia prądu i szybsze ładowanie. Przewód jest kompatybilny z technologią Fast Charging i zapewnia szybkie ładowanie urządzenia bez uszkodzenia jego baterii. Obsługuje protokoły szybkiego ładowania PD, FCP/QCC3.0 i inne protokoły które są niezbędne do spełnienia wymagań szybkiego ładowania urządzeń pracujących na systemie Android. Duża moc wyjściowa kabla 100W (20V/5A) pozwala na szybkie naładowanie laptopów- pełne naładowanie baterii MacBook'a Pro 2019 trwa tylko dwie godziny!

USAMS Lithe został wyposażony w wskaźnik ładowania który świeci się, kiedy urządzenie jest podłączone do zasilania. Lampka jest bardzo wygodnym akcesorium w szczególności po zmroku, kiedy ciężej jest odnaleźć kabel.

Kabel pozwala na transmisję danych z prędkością do 480 Mbps- przesłanie pliku o rozmiarze 1GB trwa tylko 30 sekund.

KolekcjaLithe Series
MateriałTPE
KolorZielony
WejścieUSB-C - USB-C
Długość 1,2m
Moc wyjściowa 100W (Max)
Szybkość transmisji danych 480 Mbps

USAMS Kabel USB-C na USB-C PD Fast Charging 1,2m 100W Lithe Series zielony/green SJ567USB04 (US-SJ567)

Kategoria: Kable
39,00 zł
Szczegóły
Marka Usams
EAN 6958444979182
Czas wysyłki

Wysyłka w 24h

Sposób wysyłki

Paczkomat InPost

Kurier InPost

Kurier DHL

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz