Karty pamięci

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 14

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Karty pamięci

W tej kategorii naszego e-sklepu znajdziesz karty pamięci do telefonu, ale również do aparatów fotograficznych, konsoli, tabletów, kamer czy czytników typu e-book. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie korzystanie z tego rodzaju sprzętów bez dodatkowej pamięci. Jeśli jesteś kolekcjonerem wspomnień w postaci zdjęć, nagrań, dokumentów czy innych ważnych plików, wybierz odpowiednią kartę pamięci do swojego sprzętu i ciesz się jego znacznie większą pojemnością.

Karty pamięci — niech nigdy nie zabraknie miejsca w Twoim urządzeniu!

Możesz rozszerzyć pamięć swojego ulubionego urządzenia, korzystając z dedykowanej karty pamięci. Wybieraj ją nie tylko wedle pojemności. Znaczenie może mieć prędkość zapisu danych oraz oczywiście format, jaki karta pamięci obsługuje. Na Electrotrend znajdziesz różne rodzaje kart pamięci, w tym karty microSD, czy karty pamięci SD. Ich parametry są inne, różnią się szybkością zapisu, wolnym miejscem i oczywiście ceną. Wszystkie wykazują jednak doskonałą jakość i cieszą się mnóstwem pozytywnych opinii w sieci. Wybierz tę dopasowaną do Twojego urządzenia i Twoich indywidualnych preferencji.

Jak zrzucić zdjęcia z telefonu na kartę pamięci?

Transfer zdjęć czy innych plików z pamięci telefonu na kartę pamięci jest niezwykle łatwy i szybki. Zrobisz to w kilku prostych krokach, dzięki intuicyjnym ustawieniom smartfona. Co więcej, od tej pory możesz korzystać z automatycznych zapisów danych właśnie na karcie. Taką opcję udostępnia każdy model telefonu.

Dokładnie taki sam zabieg możesz łatwo przeprowadzić na kamerze, tablecie, aparacie fotograficznym czy czytniku. W ustawieniach bez problemu znajdziesz opcję typu „przenieś na kartę SD” lub podobną. Możesz również skorzystać z dedykowanych aplikacji.

Jak przenieść aplikacje z pamięci telefonu na kartę pamięci?

Przenoszenie wybranych aplikacji z pamięci wewnętrznej urządzenia na zewnętrzne karty pamięci jest równie proste. Wystarczy wejść w ustawienia i wybrać odpowiednią opcję. Pamiętaj tylko, aby karta pamięci była właściwie dopasowana do urządzenia, z którego korzystasz.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie online. Znajdziesz tu karty pamięci renomowanych producentów, z adapterami lub bez. Oferujemy również czytniki kart pamięci różnego rodzaju. Składaj zamówienia i ciesz się najlepszymi akcesoriami. Koniecznie zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach czy specjalnych promocjach cenowych. Zamówione produkty dostarczymy Ci błyskawicznie pod wskazany adres.

Inwestując w karty pamięci o znacznej pojemności, już nigdy nie będziesz mieć problemu z brakiem miejsca w telefonie. Nie musisz już pozbywać się plików, wybierać tylko niektórych zdjęć czy nagrań. Pojemność Twojego urządzenia będzie na tyle duża, że zmieści się w nim wszystko, czego tylko potrzebujesz.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz