Uchwyty na telefon

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 116

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Uchwyty na telefon

Bezpieczeństwo podczas jazdy to priorytet. W czasie podróżowania samochodem lub rowerem warto więc zadbać o należyty komfort. Dzięki uchwytowi na telefon możesz korzystać z różnych funkcji smartfona, bez konieczności trzymania go w dłoni. Pamiętaj, że rozmowy z telefonem przy uchu są zabronione, bez względu na to, czy jedziesz samochodem lub rowerem. Bez problemu można za to korzystać z zestawu głośnomówiącego, a do tej funkcji przydają się dobrej jakości uchwyty. Sprawdź, jaki wybrać!

Jak wybrać uchwyt samochodowy do telefonu?

Do wyboru masz dwa podstawowe modele. Uchwyt samochodowy montowany na kratce nawiewu albo mocowany do szyby. Ich montaż jest prosty, a korzystanie z telefonu niezwykle wygodne. Uchwyt na telefon na kratce jest optymalnie bezpieczny i nie zasłania pola widzenia kierowcy. Ten przymocowany do przedniej szyby (najczęściej przy pomocy przyssawki) sprawdza się zaś lepiej, jeśli kierowca chce korzystać z nawigacji samochodowej, aby mieć wyznaczoną trasę cały czas w zasięgu wzroku.

Nieco mniejszą popularnością cieszy się uchwyt na telefon do samochodu, który jest montowany na desce rozdzielczej. Te o innowacyjnej konstrukcji pozwalają jedną dłonią ustawiać preferowany kąt nachylenia telefonu, aby korzystanie z niego było jak najbardziej praktyczne.

Uchwyt na telefon – funkcjonalna stabilizacja smartfona w czasie podróży

Co brać pod uwagę wybierając najlepszy uchwyt na telefon? Przede wszystkim jego jakość, bo to od niej zależy funkcjonalność tego rodzaju akcesorium i bezpieczeństwo użytkowania smartfona. Priorytetowe znaczenie ma też stabilność tego urządzenia. Uchwyt powinien być mocno przytwierdzony bez ryzyka przesunięcia czy odpadnięcia w trakcie jazdy, co mogłoby stwarzać ogromne zagrożenie.

W tej kategorii e-sklepu Electrotrend znajdziesz różnego rodzaju uchwyty na telefon. Wybierz go wedle własnych preferencji, ale zawsze uwzględniaj jakość wykonania. Warto stawiać na uchwyt samochodowy z silikonową przyssawką o właściwościach antypoślizgowych. Znaczenie ma również rozmiar mocowania i najlepiej, jeśli jego powierzchnia jest jak największa.

Jaki powinien być dobry uchwyt rowerowy?

Coraz częściej stosowanym gadżetem jest również uchwyt na telefon do roweru. Szczególną popularnością cieszy się specjalny uchwyt w postaci sakwy mocowanej na ramie, ale również ten, którego montaż jest przewidziany na elementach kierownicy. Dzięki temu rowerzysta ma do smartfona zawsze dobry dostęp.

Pamiętaj, że bez względu na to, jakie trasy rowerowe pokonujesz, uchwyt na telefon musi odpowiednio zabezpieczać telefon przed upadkiem i różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. W naszym sklepie online znajdziesz uchwyty z mocnymi ściskami oraz te z dodatkową obudową, która chroni telefon przed zabrudzeniami czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak opady deszczu.

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór uchwytów na telefon, zarówno tych samochodowych, jak i na rower. Gwarantujemy ich najwyższą jakość, która ma znaczenie dla komfortu podróżowania i korzystania z różnych funkcji smartfona podczas jazdy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz