Szkło LG

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Szkło hartowane na telefon LG to najlepsza ochrona ekranu. W tej kategorii prezentujemy szkła hartowane, szkła hybrydowe oraz folie ochronne topowych producentów, które idealnie dopasujesz do modelu swojego smartfona. Zabezpiecz ekran przed zarysowaniami, pęknięciem i zabrudzeniami, stosując niezawodną ochronę.

Co brać pod uwagę, wybierając szkło hartowane LG?

Na rynku znajdziesz wiele różnych szkieł ochronnych na ekran, które możesz dopasować do modelu swojego telefonu LG. Weź jednak pod uwagę, że nie wszystkie tego rodzaju zabezpieczenia wykazują optymalną jakość. W tej kategorii e-sklepu Electrotrend znajdziesz akcesoria GSM renomowanych producentów, a każde szkło hartowane posiada niezbędny atest i gwarancję. Dzięki temu masz pewność, że Twój telefon będzie idealnie chroniony.

Dobre szkło hartowane na LG:

Poznaj korzyści ze stosowania szkła hartowanego:

  • zabezpiecza ekran smartfona przed zarysowaniami,
  • chroni ekran przed pęknięciem, na przykład w razie niespodziewanego upadku na twardą powierzchnię,
  • pozwala utrzymać telefon w czystości, zabezpiecza przed zabrudzeniami.

Warto również wspomnieć, że szkło hartowane najlepszej jakości idealnie dopasowuje się do ekranu, nie zsuwa się i pozwala na komfortowe użytkowanie. Nie zostają na nim odciski palców, a szkło hartowane nie zmienia wyglądu telefonu ani nie wpływa na parametry techniczne wyświetlacza. Korzystanie z różnych funkcji smartfona pozostaje w pełni wygodne, szkło charakteryzuje doskonała przyczepność, ale i czułość na dotyk.

Szkło hartowane, szkło hybrydowe, a może folia ochronna?

Electrotrend oferuje nie tylko szeroki wybór szkieł ochronnych, które można dobierać ze względu na właściwości czy model telefonu. W tej kategorii znajdziesz również folię ochronną, która również zabezpiecza przed ekran przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Najczęściej wybierane jest szkło hartowane, które charakteryzuje się idealną wytrzymałością. Jest twarde i odporne na liczne czynniki destrukcyjne. Niejeden producent akcesoriów GSM oferuje również szkło hybrydowe, które jest swoistym połączeniem szkła hartowanego i folii ochronnej. Hybrydowe szkło na ekran telefonu LG składa się z kilku warstw, co jeszcze lepiej wpływa na jego trwałość. Jest jednocześnie elastyczne jak folia ochronna.

Dobrym wyborem będzie także wspomniana folia ochronna, która także spełnia swoją podstawową funkcję. To opcja dla osób, które szukają tańszej alternatywy przy zachowaniu tak samo dobrej jakości ochrony ekranu telefonu LG. Szkło hartowane, szkło hybrydowe czy folia? Wybór należy do Ciebie, wszystkie tego rodzaju gadżety znajdziesz w naszym sklepie online.

Dopasuj szkło ochronne na ekran do modelu telefonu

Pamiętaj, że szkło hartowane jako zabezpieczenie ekranu będzie spełniać swoją funkcję należycie, jeśli dobierzesz je idealnie do modelu swojego telefonu. W e-sklepie Electrotrend znajdziesz różnego rodzaju szkła między innymi na LG g8 thinq, LG g6 czy LG g5.

Złóż zamówienie w naszym e-sklepie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i błyskawiczną dostawę pod same drzwi. Dobierz inne akcesoria GSM, które z łatwością znajdziesz w poszczególnych kategoriach.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz