Powerbanki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 64

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Powerbanki

Dobry powerbank pełni funkcję przenośnej ładowarki. Takie akcesorium jest najczęściej niewielkich rozmiarów i waży na tyle mało, że zawsze możesz mieć go przy sobie. Okazuje się zresztą, że powerbanki zdobyły już tak ogromną popularność, że dzisiaj stanowią jeden z podstawowych gadżetów, który służy w celu usprawniania pracy smartfonów. Poznaj naszą ofertę. W tej kategorii e-sklepu Electrotrend prezentujemy najlepsze powerbanki, spośród których wybierzesz sprzęt „szyty na miarę” indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Czym jest i jak działa powerbank?

Powerbank to przenośna ładowarka, która działa podobnie jak ładowanie indukcyjne, natomiast do działania tego sprzętu potrzebny jest kabel UBS, którym można połączyć smartfon.

Zastanawiasz się, który powerbank wybrać, aby móc cieszyć się zawsze naładowanym telefonem? Bierz pod uwagę pojemność powerbanku, od niej zależy, czy naładujesz swój telefon do pełna i ile razy bez ponownego naładowania możesz skorzystać z takiego sprzętu. Znaczenie ma również technologia szybkiego ładowania. Chodzi nie tylko o to, aby sam powerbank można było szybko naładować, znaczenie ma także czas ładowania smartfona.

Na jakie powerbanki warto zwracać szczególną uwagę? Świetną opcją są przenośne ładowarki z diodami, które informują o poziomie ładowania oraz poziomie baterii. Coraz więcej naszych klientów wybiera również powerbanki solarne, które wykorzystują ładowanie  promieniami słońca. Dzięki temu do korzystania z tego jakże praktycznego gadżetu nie jest potrzebne zasilanie energią elektryczną. Doskonałym wyborem są również powerbanki z dodatkowo wzmocnioną obudową, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz różnego rodzaju niekorzystne czynniki. Dzięki temu przenośna ładowarka zapewnia optymalne standardy ładowania również na zewnątrz, podczas opadów deszczu, śniegu, niskich i bardzo wysokich temperatur.

Powerbank - ratunek dla baterii

Dobierz powerbank wedle parametrów technicznych swojego smartfona. W naszej ofercie znajdziesz powerbank 10000mah, który zapewni szybkie ładowanie. Zwróć uwagę, jaka jest pojemność nominalna, potrzebne natężenie prądu czy ilość portów wyjściowych, jeśli chcesz ładować nie tylko telefon. Sprawdź typ baterii (najczęściej stosuje się baterię litowo jonową), możesz też dopasować przenośną ładowarkę do swojego telefonu, wybierając na przykład powerbank Xiaomi czy tę, która posiada złącze Samsung.

Wybór idealnej ładowarki przenośnej nie jest trudny, tym bardziej że wszystkie, które oferujemy, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i działania. Zamawiaj je w atrakcyjnej cenie, z błyskawiczną dostawą do domu. Ciesz się pełnym naładowaniem baterii swojego telefonu, nawet wtedy, kiedy nie masz dostępu do ładowania sieciowego. Powerbank doskonale sprawdzi się w podróży i w plenerze, nie ma wątpliwości, że znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie i korzystanie z telefonu. Skorzystaj z oferty e-sklepu Electrotrend właśnie teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz