Pendrive

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pendrive

Jak zadbać o bezpieczne miejsce przechowywania ważnych plików? Wykorzystaj pendrive, który sprawdza się doskonale jako zewnętrzny bank danych oraz akcesorium do łatwego przenoszenia plików pomiędzy różnymi urządzeniami. W tej kategorii znajdziesz przenośną pamięć USB wedle własnych preferencji. Poznaj naszą ofertę już teraz.

Popularne pojemności pamięci masowej USB

Wybierając dobry pendrive, zwróć przede wszystkim uwagę na jego pojemność. Im jest większa, tym więcej plików, zdjęć, muzyki, filmów, nagrań, dokumentów i grafik przechowasz. Na rynku dostępne są przenośne banki pamięci o pojemności od 4 do nawet 512 GB. Na Electrotrend największą popularnością cieszy się zaś pendrive 128 GB oraz pendrive 256 GB. Są idealne do przechowywania różnego rodzaju danych w celach prywatnych, sprawdzają się również do magazynowania plików i ich odczytu w biznesie.

Wybierając pamięć USB, nie zapomnij również o prędkości przesyłu danych. Ta zależy głównie od zastosowanego złącza. Do tych najpopularniejszych zaliczają się wtyki USB 2.0 oraz USB 3.0.

Kompatybilność – dobierz odpowiedni interfejs pendrive'a

Dopasuj pendrive do własnych potrzeb i możliwości posiadanych urządzeń. Zwracaj uwagę na szybkość zapisu, prędkość odczytu i rodzaj złącza USB, aby móc korzystać z takiego banku pamięci i przetwarzać zapisane na nim pliki na różnego rodzaju sprzęcie.

Pendrive – czyli przenośna pamięć dla każdego

Ten nośnik danych, czyli przenośny dysk, możesz dopasować do indywidualnych preferencji. Co ciekawe, pendrive jest nie tylko praktycznym akcesorium, ale również modnym i designerskim gadżetem. Dopasuj go wedle obowiązujących trendów. Wybieraj kształt, rozmiar, a nawet kolor i ciesz się funkcjonalnym, ale również dekoracyjnym dodatkiem o jakże ważnym zastosowaniu.

W tej kategorii e-sklepu Electrotrend bez problemu znajdziesz pendrive, który spełni Twoje wszystkie wymagania. Ciesz się najlepszą jakością magazynowania i odczytu danych oraz optymalnym bezpieczeństwem wszystkich plików.

Sprawdź naszą szczegółową ofertę. W innych kategoriach e-sklepu Electrotrend znajdziesz różnego rodzaju akcesoria, dzięki którym korzystanie z ulubionego smartfona, tabletu czy komputera będzie jeszcze przyjemniejsze. Składaj zamówienia, a my dostarczymy je pod wskazany adres. Korzystaj ze specjalnych promocji cenowych i ciesz się produktami zawsze najwyższej jakości, tylko od renomowanych producentów.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz