Szkło ochronne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 2541

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Szkło ochronne

Ekran smartfona jest tą częścią całego urządzenia, która jest najbardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne, drobne zarysowania czy całkowite zniszczenie, które wywoła między innymi upadek telefonu. Wymiana ekranu jest kosztowna, natomiast korzystanie z uszkodzonego ekranu niekorzystnie wpływa na komfort użytkowania sprzętu. Aby zapobiegać takim sytuacjom, Electrotrend oferuje szeroki wybór najlepszych zabezpieczeń ekranu. W tej kategorii znajdziesz szkło ochronne na telefon, dopasowane nie tylko do modelu smartfona, ale również Twoich indywidualnych preferencji. Poznaj naszą szeroką ofertę, proponujemy szkła i folie najwyższej jakości, dzięki którym ekran będzie w pełni chroniony, a wyświetlany obraz pozostanie idealnie wyraźny. Wybierz najlepsze szkło na telefon i zadbaj o optymalne bezpieczeństwo swojego smartfona.

Szkło hartowane – w jakim celu się je stosuje i jakie wybrać?

Szkło hartowane zakłada się na ekran telefonu, aby chronić go przed zarysowaniami. Jest ono trwałe i cechuje je doskonała wytrzymałość, jeśli pod uwagę weźmiemy nie tylko zarysowanie, ale nawet upadek telefonu na twardą powierzchnię. Co więcej, hartowane szkło na telefon minimalizuje zabrudzenia ekranu, jednocześnie jest niezwykle czułe na dotyk, dzięki czemu telefony zachowują swoją całkowitą funkcjonalność. Nie ma wątpliwości, że szkła ochronne na telefon stanowią najlepsze zabezpieczenie ekranu i powinny być obowiązkowym akcesorium w celu jego komfortowego użytkowania.

W ofercie Electrotrend znajdziesz szeroki wybór tego typu ochrony ekranu, dlatego odpowiedź na pytanie: jakie szkło na telefon wybrać? - wcale nie jest łatwa. Możesz wybrać szkło ceramiczne na telefon, szkło matowe, uniwersalne szkło hartowane na telefon, czy najlepsze szkło na telefon z powłoką oleofobową, doskonale może sprawdzić się także folia ochronna. Poznaj właściwości oraz ceny szkieł hartowanych, oraz folii i wybierz idealną ochronę, która zabezpieczy front telefonu. W tej kategorii znajdziesz produkty, które charakteryzuje wysoka jakość wyrobu i niska cena.

Szkło hartowane czy folia ochronna na telefon?

Folie i szkła ochronne to najlepsze zabezpieczenia ekranu, które bez problemu udaje się dopasować do modelu telefonu. Szybki hartowane są twarde, przez co niezwykle wytrzymałe, ale nieco droższe, niż folie ochronne. Wybierając ochronę ekranu, zwróć uwagę na jego funkcjonalność. Pod folię mogą przedostawać się pęcherzyki powietrza, przez co może się zsuwać z ekranu. Wybór jest zawsze indywidualny, pamiętaj, że folie i szkła pozwalają w sposób komfortowy korzystać z wyświetlacza, zapewniają jego wytrzymałość przez długi czas, chronią przed zarysowaniami i są niezwykle czułe na dotyk.

Jak założyć szkło na telefon?

Zakup szkła hartowanego na ekran wiąże się z dodatkową ochroną telefonu, natomiast należy wiedzieć, jak założyć szkło hartowane, aby mogło spełniać swoje funkcje. Przede wszystkim postępuj zgodnie z instrukcją, jaką do szkła dołączył producent. Ekran powinien być dobrze wyczyszczony i osuszony, a szybka idealnie do niego dopasowana. W ofercie Electrotrend znajdziesz szkło ochronne do modelu Twojego telefonu, z wycięciem na mikrofon czy aparat. Zapraszamy na zakupy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz