Ta strona, do poprawnego funkcjonowania, używa z plików COOKIE. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich używanie. - Zobacz więcej... - Schowaj

USAMS Kabel rozwijany 3w1 z pudełkiem MicroUSB/USB-C/Lightning 60W fioletowy/purple SJ650USB03 (US-SJ650)

Kategoria: USB
49,00 zł
Szczegóły
Marka Usams
EAN 6958444908137
Czas wysyłki

Wysyłka w 24h

Sposób wysyłki

Paczkomat InPost

Kurier InPost

Kurier DHL

Opis produktu

USAMS Kabel 3w1 Micro USB / USB-C / Lightning 60W z pudełkiem US-SJ650

Wielofunkcyjne interfejsy ładowania

Zestaw kabelków USB 3w1 USAMS to wszechstronne rozwiązanie dla posiadaczy różnych urządzeń. Kabel oferuje trzy interfejsy: Micro USB, USB-C i Lightning, co sprawia, że jest idealny dla użytkowników różnych marek i modeli smartfonów. Z łatwością naładujesz swoje urządzenia zgodnie z ich specyfikacjami.

Szybkie ładowanie dla wielu urządzeń

Dzięki zróżnicowanej mocy ładowania, kabel USB 3w1 USAMS umożliwia szybkie i efektywne naładowanie różnych urządzeń. Obsługiwane prędkości to 3A dla USB To Type-C, 2.4A dla USB To for iPhone oraz 2A dla USB To Micro. Ponadto, Type-C To Type-C wspiera imponujące 60W, gwarantując błyskawiczne doładowanie.

Wygodny uchwyt na telefon z możliwością obracania

Wyjątkową cechą tego kabla jest dołączony uchwyt na telefon, który umożliwia płynne przełączanie między pionowym a poziomym trybem ekranu. Teraz łatwo dostosujesz kąt ekranu do swoich potrzeb, ciesząc się zarówno widokiem panoramicznym, jak i portretnym.

Praktyczne elementy rozszerzenia

Kabel 3w1 USAMS oferuje także praktyczne elementy rozszerzenia, takie jak pinezka do kart, przenośne schowki oraz podwójny koniec. Dzięki regulowanej długości kabla oraz możliwości zwijania, łatwo utrzymasz porządek w swoim otoczeniu, a jednocześnie zyskasz dostęp do różnych funkcji.

Niewielki rozmiar, duża wygoda

Kompaktowy i lekki design sprawia, że kabel USB 3w1 USAMS to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych. Bez problemu zmieścisz go w kieszeni, torbie czy plecaku, zawsze mając go pod ręką w razie potrzeby. Teraz ładowanie poza domem staje się jeszcze prostsze i bardziej efektywne.

Dane Techniczne

Marka USAMS
Model US-SJ650
Typ Kabel 3w1
Materiał ABS
Wymiary 69 x 69 x 23 mm
Waga Około 71g
Długość kabla 1 m
USB-A do USB-C 3A
USB-A do Lightning 2.4A
USB-A do Micro USB 2A
USB-C do USB-C 60W
USB-C do Lightning 5V=2.4A
USB-C do Micro USB 2A
Prędkość transmisji danych do 480 Mbps
Kolor Fioletowy
Search engine powered by ElasticSuite Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz