Ta strona, do poprawnego funkcjonowania, używa z plików COOKIE. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich używanie. - Zobacz więcej... - Schowaj

Spigen Glas FC Hinge Film Sam Z Flip 4 2 szt. szkło hartowane czarne AGL05321

Kategoria:
99,00 zł
Szczegóły
Marka Spigen
EAN 8809811867466
Czas wysyłki

Wysyłka w 24h

Sposób wysyłki

Paczkomat InPost

Kurier InPost

Kurier DHL

Opis produktu

Spigen Glass FC EZ Fit

Szkło hartowane o rewolucyjnym sposobie instalacji - jeśli do tej pory przerażał Cię ten aspekt przy wykorzystaniu szkła hartowanego to Twoje problemy właśnie zostały rozwiązane! Szkło hartowane zostało zabezpieczone idealnie dociętą do przedniej części telefonu ramką montażową, dzięki której w perfekcyjny sposób wypozycjonujesz je na ekranie. Producent uprościł sposób montażu do tego stopnia, że jest on w pełni intuicyjny dla każdego użytkownika.

Krystalicznie przejrzyste szkło hartowane "EZ Fit"od firmy Spigen dla Samsung Galaxy Z Flip 4 o najszerszym możliwym wykrojniku dedykowanym do etui. Glass FC świetnie oddaje wyświetlane barwy i nie wpływa na czułość dotyku. Wykonane jest z przetworzonego i wzmocnionego szkła hartowanego o grubości 0,3 mm. Posiada twardość powierzchni (stopień odporności) 9H, dlatego jest niezwykle odporne na zarysowania nawet podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). Dodatkowo, pokryte jest specjalną nano powłoką, która zabezpiecza ekran przed zostawianiem odcisków palców lub innych zanieczyszczeń. Glass FC doskonale chroni cenny ekran podczas ekstremalnych upadków. Instalacja jest niezwykle łatwa i przystępna każdemu użytkownikowi.

Zestaw został wyposażony również w elastyczną folię ochronną, która zabezpiecza tak newralgiczne miejsce jakim jest obszar zawiasów.

* Szkło posiada najszerszy możliwy wykrojnik Case Friendly, co oznacza, że będzie kompatybilne z większością obudów na rynku i z każdą obudową firmy Spigen.

** Ze względu na różnorodne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

Zestaw został wyposażony również w elastyczną folię ochronną, która zabezpiecza tak newralgiczne miejsce jakim jest obszar zawiasów.

CECHY PRODUKTU:

-100% Oryginalny

-Twardość 9H

-Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku

-Dodatkowa warstwa oleofobowa

-Idealna przejrzystość

-Nie wpływa na funkcjonalność dotyku

-Wymiary: 300x198mm

 

Kolekcja Glass FC EZ Fit
Typ Szkło hartowane
Kompatybilność Samsung Galaxy Z Flip 4
Search engine powered by ElasticSuite Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz