Ta strona, do poprawnego funkcjonowania, używa z plików COOKIE. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich używanie. - Zobacz więcej... - Schowaj

USAMS Kabel pleciony U82 USB-C na USB-C 1.2m 240W PD 3.1 Fast Charging czarny/black SJ580USB01 (US-SJ580)

Kategoria:
65,00 zł
Szczegóły
Marka Usams
EAN 6958444901473
Czas wysyłki

Wysyłka w 24h

Sposób wysyłki

Paczkomat InPost

Kurier InPost

Kurier DHL

Opis produktu

Kabel USAMS US-SJ580 U82

Nowoczesny kabel US-SJ580 firmy USAMS to innowacyjny produkt cechujący się niezwykle szybką transmisją danych i nowoczesnym wzornictwem. Przewód z serii U82 to innowacyjny produkt, zapewniający nie tylko doskonałe parametry pracy, lecz również stylowy wygląd.

Przewód został wykonany z wielożyłowego splotu miedzianych żył które gwarantują większą stabilność przewodzenia prądu i stabilniejsze ładowanie. Kabl został zabezpieczony warstwą TPE, aluminium oraz oplotu z nylonu co sprawia, iż jest on niezwykle trwały.

Kabel działa w oparciu o inteligentny chip E-Marker, który jest kontrolerem dopasowującym odpowiednie parametry zasilania do urządzenia. Za pomocą tego przewodu możesz ładować nie tylko smartfony, lecz również laptopy, tablety czy konsole do gier, natomiast duża moc kabla zapewnia szybkie ładowanie laptopów - bateria MacBook'a Pro naładuje się do poziomu 56% w przeciągu tylko 30 minut!

Przewód jest kompatybilny z technologią Fast Charging i PD (Power Delivery) - zapewnia szybkie ładowanie urządzenia bez uszkodzenia jego baterii. Duża moc 240W i wysokie natężenie prądu sprawia, iż kabel użyty z ładowarką kompatybilną z technologią szybkiego ładowania pozwala na naładowanie baterii smartfona w niezwykle krótkim czasie. Kabel obsługuje protokoły szybkiego ładowania telefonów takich marek takich jak Huawei, Xiaomi, Samsung czy Apple.

Kabel pozwala na transmisję danych z prędkością do 480 Mbps- przesłanie pliku o rozmiarze 1GB trwa tylko 30 sekund.

KolekcjaU82
MateriałStop cynku + Nylon
KolorCzarny
WejścieUSB-C - USB-C
Długość 1,2m
Moc wyjściowa 240W 5A (Max)
Szybkość transmisji danych 480 Mbps
Search engine powered by ElasticSuite Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz