Ta strona, do poprawnego funkcjonowania, używa z plików COOKIE. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich używanie. - Zobacz więcej... - Schowaj

PanzerGlass Ultra-Wide Fit iPhone 14 / 13 Pro / 13 6,1" Privacy Screen Protection Antibacterial Easy Aligner Included P2783

Kategoria: iPhone 14
149,00 zł
Szczegóły
Marka PanzerGlass
EAN 5711724127830
Informacje

Czas wysyłki

Wysyłamy w 24h

Opcje Dostawy

Paczkomat InPost

Kurier InPost

Kurier DHL

Akceptowane opcje płatności:

- PayU (szybka płatność), Blik, Apple Pay, Google Pay
- Przelew tradycyjny
- Płatność przy odbiorze

Prawo odstąpienia od umowy

Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące Twojego prawa do odstąpienia od umowy. Masz prawo odstąpić od tej umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. 

Opis produktu

Ultra-Wide Fit Privacy + EasyAligner

Prywatne wiadomości. Dane bankowe. Kody PIN. Dzięki ochronie ekranu PanzerGlass™ Ultra-Wide Fit Privacy Twoje wrażliwe dane są bezpieczne przed niechcianymi spojrzeniami. Specjalnie zaprojektowany filtr prywatności sprawia, że zawartość Twojego ekranu jest praktycznie niewidoczna dla wszystkich oprócz Ciebie.

Przypadkowe uderzenia o ostre krawędzie w kieszeni lub upadki na twarde kamienne chodniki również nie stanowią zagrożenia dla tej odpornej na zarysowania i wstrząsy osłony ekranu, która zapewnia wysoki poziom ochrony przed upadkiem. Posiada nawet powłokę zapobiegającą powstawaniu smug z efektem antybakteryjnym, która redukuje ślady palców i zabija do 99,99% wszystkich powszechnie występujących bakterii powierzchniowych.

Do zestawu został dołączony aplikator EasyAligner, który sprawia, że dopasowanie szkła będzie jeszcze prostsze. Po aplikacji szkła PanzerGlass™, Ultra-Wide Fit Privacy nigdy więcej nie będziesz obawiać się widoku upadającego telefonu. Osłona ekranu Ultra-Wide Fit pokrywa aktywną część ekranu i jest dostarczana w opakowaniu z certyfikatem FSC, które można poddać recyklingowi.

Nazwa PanzerGlass™ Ultra-Wide Fit Privacy + EasyAligner
Typ Szkło hartowane
Kompatybilność iPhone 14 / 13 Pro / 13 6,1"
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz