Ta strona, do poprawnego funkcjonowania, używa z plików COOKIE. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich używanie. - Zobacz więcej... - Schowaj

PanzerGlass Ultra-Wide Fit iPhone 14 / 13 Pro / 13 6,1" Privacy Screen Protection Antibacterial Easy Aligner Included P2783

Kategoria: iPhone 14
149,00 zł
Szczegóły
Marka PanzerGlass
Producent PanzerGlass
EAN 5711724127830
Czas wysyłki

Wysyłka w 24h

Sposób wysyłki

Paczkomat InPost

Kurier InPost

Kurier DHL

Opis produktu

PanzerGlass Ultra-Wide Fit Privacy + EasyAligner

Prywatne wiadomości. Dane bankowe. Kody PIN. Dzięki ochronie ekranu PanzerGlass™ Ultra-Wide Fit Privacy Twoje wrażliwe dane są bezpieczne przed niechcianymi spojrzeniami. Specjalnie zaprojektowany filtr prywatności sprawia, że zawartość Twojego ekranu jest praktycznie niewidoczna dla wszystkich oprócz Ciebie.

Przypadkowe uderzenia o ostre krawędzie w kieszeni lub upadki na twarde kamienne chodniki również nie stanowią zagrożenia dla tej odpornej na zarysowania i wstrząsy osłony ekranu, która zapewnia wysoki poziom ochrony przed upadkiem. Posiada nawet powłokę zapobiegającą powstawaniu smug z efektem antybakteryjnym, która redukuje ślady palców i zabija do 99,99% wszystkich powszechnie występujących bakterii powierzchniowych.

Do zestawu został dołączony aplikator EasyAligner, który sprawia, że dopasowanie szkła będzie jeszcze prostsze. Po aplikacji szkła PanzerGlass™, Ultra-Wide Fit Privacy nigdy więcej nie będziesz obawiać się widoku upadającego telefonu. Osłona ekranu Ultra-Wide Fit pokrywa aktywną część ekranu i jest dostarczana w opakowaniu z certyfikatem FSC, które można poddać recyklingowi.

Specyfikacja:

Nazwa: PanzerGlass Ultra-Wide Fit Privacy + EasyAligner
Typ: Szkło hartowane
Kompatybilność: iPhone 14/13 Pro/13 6,1"

Search engine powered by ElasticSuite Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 ELECTROTREND Anna Wtorkiewicz